Комп’ютерні курси в Харкові: Електронна комерція і просування сайтів. SEO

Загальна тривалість курсу:

16 годин Дисциплина Електронна комерція і просування сайтів входить в загальний курс ВЕБ-дизайну, який складається з двох розділів: Для створення, верстки статичного сайту (його клієнтської частини) і його розкрутки необхідно прослухати наступні курси ВЕБ-дизайну: Для створення динамічного Веб-сайту (серверної частини) необхідно прослухати курс ВЕБ-дизайну:

Вимоги до слухачів:

  • Вік учнів на комп’ютерному курсі Електронна комерція і просування сайтів. SEO: від 12 років
  • Мати навички роботи з ПК в обсязі курсу ««Кваліфікований користувач ПК»».
  • Бажання і можливість вчитися і самостійно закріплювати матеріал, викладений при вивченні дисципліни на комп’ютерних курсах при навчанні в класі
  • Бажано мати сайт і доступ до нього для його просування

Сертифікат:

««Квантор» – після виконання практичних завдань

Зміст:

Розкрутка сайтів в інтернеті – це діяльність, спрямована на збільшення відвідуваності сайту: залучення на сайт цільової аудиторії користувачів, популяризація послуг, товарів і сервісів представлених на сайті, збільшення продажів і прибутку. Розкрутка сайту починається з детального аналізу сайту клієнта і завдань, які стоять перед ним. Особливості сегмента бізнесу, конкурентне середовище, цільова аудиторія, поточний стан сайту – все це має велике значення для подальшого просування сайту. Розкрутка сайтів в інтернеті включає цілий комплекс інструментів: Online-marketing Онлайн-маркетинг – це комплексний підхід до інтернет-маркетингу і консалтингу, що дозволяє отримати необхідні рекомендації і замовити максимально ефективне просування Вашого web-сайту. Незручний сайт буде погано продавати – це аксіома. І якщо користувач не може знайти опис товару або йому потрібно заповнити 5 сторінок даних про себе для здійснення покупки, то, швидше за все, відвідувач піде на іншій, більш зручний сайт, що, в кінцевому підсумку, погіршить розкрутку вашого сайту в інтернеті. Оптимізація сайтов (Search Engine Optimization, SEO) Оптимізація сайту – це одноразові роботи по зміні програмного коду сайту для акцентування уваги пошукових систем на найважливішій інформації на Вашому ресурсі, і подальшої, більш ефективної розкрутки сайту в інтернеті. Цей інструмент інтернет-реклами є одним з найважливіших за своїм впливом та ефективності. Просування web-сайтів Просування сайту – це постійні (щомісячні) роботи і цілий ряд інтернет-послуг по досягненню певних позицій в пошукових системах по певних запитах. Адже разом з ростом і розвитком вашого сайту, ростуть і з’являються сайти-конкуренти, які, як і ви, будуть намагатися зайняти перші позиції в пошукових запитах. Крім того, постійно і дуже швидко збільшується кількість інформації в інтернеті. А значить, розкрутка сайту повинна виходити на нові рівні і використовувати найрізноманітніші інструменти. Серед них – оцінка ефективності просування, грамотна реєстрація сайту в каталогах і пошукових системах, формування посилань на зовнішніх ресурсах, регулярний моніторинг позицій сайту на пошукових системах і підготовка звітів. Контекстна реклама Контекстна реклама – це спосіб залучення на Ваш сайт цільової аудиторії відвідувачів шляхом розміщення текстових рекламних оголошень. Реклама сайту в інтернеті за допомогою контекстної реклами відрізняється від банерної реклами більшою ефективністю. Даний вид інтернет-реклами дозволяє рекламодавцеві дуже швидко запустити саму рекламну кампанію і моментально отримати відгук цільової аудиторії, у вигляді дзвінків і продажів. І хоча вартість відвідувачів по контекстним оголошенням відчутна, зате до Вас гарантовано звернеться певна частина зацікавлених відвідувачів. Це один із кращих інструментів для тих, кого цікавить швидка віддача – продажу товарів або послуг. Існує можливість налаштувати показ оголошення на точний час, певні дні та конкретну країну.
Разом дешевше

Вибирай кілька курсів і отримуй особливі умови і вартість