Професійні бухгалтерські курси за авторськими програмами

Основні напрями навчання:

Бухгалтерські курси в Харкові для керівників і початківців

Бухгалтерські курси – комплекс навчальних програм для початківців і досвідчених бухгалтерів, керівників і власників бізнесу. У процесі навчання ви складете уявлення про основні принципи обліку на підприємстві, отримаєте досвід роботи з програмою 1С, дізнаєтеся тонкощі формування бюджету організації, підготовки та здачі податкової та консолідованої звітності.

Бухгалтер – одна з найскладніших і найцікавіших професій, яка відкриває колосальну кількість перспектив для тих, хто зважився її освоїти. Як правило, освоєння професії вимагає великої кількості зусиль і часу. Але педагоги Квантор А допоможе зробити процес простий, приємний і стислий під час! Вам не доведеться «зубрити» і ночами готуватися до іспитів – ми подбали про те, щоб навчання приносила задоволення. Вільна форма заручення, гнучкий графік занять та індивідуальний підхід до кожного студента – конкурентні переваги нашого центру!

Курси для бухгалтерів – крок назустріч успішна кар’єра

Квантор В – сучасний освітній центр, що застосовує передові методики підготовки фахівців. Наші педагоги допоможуть вам не тільки сформувати уявлення про професію, а й отримати глибокі знання в цьому напрямку.

Бухгалтерські курси в Харкові, присвячені обліку та роботі в програмних продуктах 1С, відрізняються не тільки ціною, але і рівнем складності. Умовно їх можна розділити на прискорені і інтенсивні. Ми готові запропонувати навчання малодосвідчений і досвідчені бухгалтери, керівники відділів та приватні підприємці. Освоївши професію досконало, ви зможете легко і швидко зробити крок по кар’єрних сходах від офісного працівника до головбуха, аудитор або фінансовий директор.

Незалежно від того, який курс ви виберете, програма включає теоретичні та практичні заняття, в ході яких ви придбаєте навички, необхідні для успішної профдіяльності:

 • Навчіться працювати в конфігурації 1С: Бухгалтерія;
 • Опанує уявлення про платформі 1С: Підприємство;
 • Придбає знання, потрібна для працевлаштування, або підвищить кваліфікацію.

Підготовка грамотних фахівців можлива тільки при комплексному підході. Тому програма для починаючої обов’язково включає теоретичну частину, яка передбачає вивчення:

 • Правової бази;
 • Основ бухобліку і економічного аналізу;
 • Економіки і особливостей документообігу;
 • Взаємодії «інформаційна система – користувач»;
 • Основ охорони праці та т.д.

В своєї черги перекваліфікація більш досвідчені кадри передбачає глибоке вивчення специфічних аспектів обліку.

В процесі розробки системи навчання ми постаралися врахувати сучасні тенденції в області постановки і ведення бухобліку, щоб забезпечити своїх учнів актуальною, важливою і потрібною інформацією.

Переваги Квантор V

Вибираючи навчання в нашому центрі, ви гарантовано отримаєте:

 • Сертифікат, що підтверджує рівень і кваліфікацію;
 • Навички роботи в 1С;
 • Можливість вибрати зручні графіки занять і навчатися без шкоди для основної роботи;
 • Безцінний досвід наших викладачів, який обов’язково стане вам у пригоді!

Більше 80% студентів нашого центру успішно знаходять високооплачувану посаду або просуваються по кар’єрних сходах. Вибір за вами!

Щоб отримати більше інформації, уточнити ціну або залишити заявку, зв’яжіться з нами за телефонами в Харкові, зазначеним на сайті!