Category: Авторизовані курси Microsoft

Авторизовані курси Microsoft в Харкові

Навчальні курси Microsoft від Квантор V – сукупність авторських програм навчання, що включають глибоке і фундаментальне вивчення Windows, MS SQL Server, Active Directory, Microsoft Office 365, System Center 2012 Configuration Manager, віртуалізація, хмарних технологій. У процесі вивчення кожен студент придбає знання і навички, незамінні для успішної і продуктивної роботи, а також отримання бажаної посади. Крім того, Квантор V надає можливість по закінченню навчання пройти тестування. Будучи сертифікованим центром Microsoft, ми надаємо своїм студентам максимум можливостей для побудови блискучої кар’єри.

Авторські курси навчання Microsoft

Програма розроблена з урахуванням особливостей програмних продуктів. Система має на увазі просте і ефективне навчання. Викладачі нашого освітнього центру – сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом.

Кожен курс – це концентрація знань, придбаних роками, і безцінного досвіду, отриманого в ході прямої взаємодії з досліджуваним предметом.

Усі студенти, що закінчать курси навчання Microsoft, в залежності від обраного напрямку – Windows, MS SQL Server бо Active Directory гарантовано отримують:

  • Сертифікат, що підтверджує кваліфікацію і рівень майстерності;
  • Безцінний досвід спілкувань з висококласними фахівцями;
  • Навички необхідні для роботи за фахом;
  • Знання, які стануть в нагоді в процесі побудови кар’єри;
  • Можливість працювати у великих компаніях, що висувають високі вимоги до співробітників!

Переваги Квантор V

Викладачі Квантор використовують комплексний підхід і передові методики. Заняття у нас мають ряд переваг:

  • Висока якість: ми гарантуємо, що пройшовши курс, ви обов’язково отримаєте необхідні знання. Головне – бажання вчитися;
  • Розумна вартість: ціни на навчальні курси залежать від обраного вами напрямку і кількості занять, в будь-якому випадку ми дотримуємося адекватної політики ціноутворення;

Зробіть крок назустріч успішного майбутнього разом з нами! Щоб записатися на курси, а також отримати більше інформації, зверніться до фахівців центру або залиште заявку на сайті!