Комп’ютерні курси в Харкові: Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint

Опис:

Курс «Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint» спрямований на формування знань і навичок необхідних для роботи у вищезгаданій програмі. В результаті навчання, студенти Квантор V навчаться налаштовувати програму MS PowerPoint, вносити нові і редагувати наявні табличні, графічні, анімаційні об’єкти, ефектно оформляти презентацію, рецензувати, готувати документ до друку та демонстрації.

Загальна тривалість курсу:

20 годин

Мета курсу:

Курс “Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint” рекомендується тим, кому необхідно в презентаційному вигляді вміти подавати звіти, подавати доповіді, рекламні ролики, презентації, переглядати фотоальбоми із застосуванням анімаційних, аудіо- і відео- ефектів.

Метою навчання комп’ютерного курсу “Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint” є придбання навичок ЕФЕКТИВНОГО створення і редагування презентаційних пакетів будь-якої складності, вивчення всіх можливостей роботи з текстом, діаграмами, фотографіямі, відео-, аудіо-, з таблицями, списками.

Після закінчення курсу “Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint” слухачі зможуть легко створювати презентації для перегляду на екрані або для виведення на друк з використанням всіх можливостей презентаційного пакета, і, що важливо, вміти змінювати, редагувати існуючі презентації швидко і з задоволенням.

Якщо такі знання і навички уже є, але необхідні більш глибокі, специфічні знання в інших областях Ms Office, то рекомендуємо пройти поглиблені курси користувача ПК, офісного співробітника з наступних дисциплін:

Зберігання, обробка та аналіз даних в MS Excel
Експертна обробка документів в MS Word
Організація ефективної роботи з допомогою MS Outlook
Створення та управління проектами в MS Project
Навчання проводять сертифіковані викладачі, які мають статус Master Microsoft Office Specialist і є єдиними у Харкові тренерами Microsoft по MS Office.

Вимоги до слухачів:

 • Вік учнів на комп’ютерному курсі Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint: від 12 років
 • Мати навички роботи з ПК в обсязі курсу «Кваліфікований користувач ПК».».
 • Бажання і можливість вчитися і самостійно закріплювати матеріал, викладений при вивченні дисципліни на комп’ютерних курсах при навчанні в класі

Сертифікат:

 • «Квантор» – після виконання практичних завдань курсу Ефективне створення презентацій в MS PowerPoint і здачі екзаменаційної роботи;
 • Офіційний Microsoft – статус  — статус після здачі тестів Microsoft.
 • Спеціаліст або Майстер Brainbench – після здачі тесту Brainbench

В результаті вивчення дисципліни курсанти будуть:

знати:
 • принципи створення, оформлення, рецензування, друку і показу презентацій, що містять як звичайний текст, так і табличні, графічні, анімаційні об’єкти
 • можливості настройки оболонки MS PowerPoint;
вміти:
 • настроювати середовище MS PowerPoint «під себе»
 • вносити нові і редагувати наявні табличні, графічні, анімаційні об’єкти;
 • ефектно оформляти презентацію;
 • рецензувати, готувати документ до друку, демонстрації та розміщенні презентації як WEB-документа в Інтранет і Інтернеті в цілому.

Зміст:

 • Призначення MS PowerPoint. Створення презентацій за допомогою майстра створення презентацій. Збереження файлу. Автоматичне збереження документів під час роботи. Ефективна робота папкою «Вибране». Зміна відображуваного кількості останніх презентацій. Захист файлу від макровірусів. Налаштування параметрів збереження файлу. Пересилання створеної презентації електронною поштою.
 • Уявлення презентацій. Слайди. Структура. Сортувальник слайдів. Демонстрація презентації.
 • Налаштування оболонки MS PowerPoint “під користувача”. Налаштування панелі інструментів. Лінійка. Напрямні. Відображення вікна мініатюри. Відображення слайдів в чорно-білому поданні. Відображення діалогів при запуску програми MS PowerPoint і при створенні файлів.
 • Створення презентації «з нуля» з використанням розмітки. Копіювання переміщення слайдів і об’єктів слайда.
 • Призначення заміток доповідача. Перегляд сторінок замітки. Форматування заміток. Примітки. Форматування приміток. Робота з колонтитулами. Вставка дати та часу, номера слайда. Автоматична нумерація сторінок.
 • Ефективне створення презентації. Використання майстра слайдів і титульного слайда. Форматування за допомогою стилю. Зміна стилів. Використання зразків роздавальних матеріалів і заміток доповідача.
 • Оформлення слайда. Розмітка, колірна схема, фон. Застосування стандартних оформлень слайдів. Зміна стандартних оформлень слайдів як сукупності об’єктів.
 • Перевірка орфографії. Вибір мови. Налаштування перевірки орфографії, введення, редагування слайдів, кількості відмін. Перевірка стилю. Регістри і розділові знаки. Візуальна ясність – шрифти, розбірливість. Автозаміна. Пошук і заміна. Перехід до властивостей слайда.
 • Обмін між додатками Windows. Переміщення і копіювання даних з однієї програми до іншої. Вставка і зв’язування об’єктів. Вставка таблиці Microsoft Excel, документа Word і ін. Об’єктів. Гіперпосилання.
 • Робота з елементами панелі малювання. Автофігури, написи, лінії, стрілки, прямокутники (квадрати), овали (кола), WordArt. Форматування елементів панелі малювання. Тіні. Об’єм. Заливка. Редагування об’єктів. Угруповання, зміна порядку, прив’язка, зрушення, вирівнювання, обертання, зміна вузлів, випрямлення з’єднань об’єктів панелі малювання. Налаштування відображення об’єктів для друку або перегляду на екрані.
 • Робота з ClipArt. Виправлення і зміна об’єктів ClipArt. Зміна списку об’єктів ClipArt. Автографіка.
 • Використання пакету Microsoft Organization Chart для створення організаційних діаграм. Зміна організаційної діаграми і її збереження. Форматування елементів організаційної діаграми.
 • Діаграма як засіб аналізу даних. Типи діаграм та їх використання. Використання пакету Microsoft Graph для створення діаграм. Використання майстра діаграм для створення діаграм в MS Excel. Форматування діаграм, побудованих в MS Excel
 • Робота з математичними і фізичними символами і формулами. Використання пакету Microsoft Equation.
 • Форматування шрифту. Підкреслення. Тінь. Рельєф. Верхній і нижній індекси. Напівжирний шрифт, курсив і підкреслення. Зміна розміру шрифту. Вирівнювання по центру, по лівому і по правому краю. Міжрядковий інтервал. Зміна регістра. Заміна шрифтів. Колір. Вставка нестандартних символів. Використання шаблонів для створення стандартних презентацій. Створення власних шаблонів.
 • Створення власної презентації на базі презентацій інших файлів, структур, презентацій PowerPoint Central. Зміна порядку перегляду слад. Кнопки. Налаштування дії об’єктів слайда. Приховані слайди. Створення власного порядку перегляду слайдів презентації.
 • Анімація об’єктів презентації. Анімація об’єктів слайда. Анімація майстра слайдів. Анімація слайдів презентації. Налаштування анімації. Час, ефекти, порядок анімації і відтворення, попередній перегляд.
 • Демонстрація слайдів. Налаштування часу. Налаштування показу слайдів презентації – управління доповідачем, користувачем, автоматична. Підключення анімації, звуку. Безперервний перегляд. Автоматична або ручна зміна слайдів. Перегляд слайдів діапазону слайдів. Налаштування показу слайдів. Завершення демонстрації чорним слайдом. Відображення кнопки контекстного меню. Відображення контекстного меню.
 • Підготовка презентації до друку. Налаштування параметрів друку. Розмір слайдів. Орієнтація заміток, структури, видачі декількох слайдів на друк. Початок нумерації слайдів. Використання стилів друку. Друк прихованих файлів, чорно-білим зображенням, масштабування по листу, обрамлення слайдів.
* Індивідуальне навчання: очно або on-line.

Групове навчання: on-line або на базі підприємства, з яким укладений договір про навчання.

Ціна вказана за 1 ак. год. (45 хвилин) при індивідуальному навчанні

Разом дешевше

Вибирай кілька курсів і отримуй особливі умови і вартість