Microsoft IT Academy Квантор V. Авторизоване навчання Microsoft в Харкові: Курс Microsoft 20483 Програмування на мові С#

Загальна тривалість курсу:

40 годин

Курс адаптований офіційної навчальній програмі Microsoft 20483 Programming in C #. Курс читається за останньою версією!

Вимоги до слухачів:

  • вік: від 16 років
  • бажання і можливість вчитися і самостійно закріплювати досліджуваний матеріал

Сертифiкат:

  • «Квантор ∀» — після здачі екзаменаційного тесту і виконання практичних завдань;
  • Офіційний Microsoft – після здачі тестів Microsoft.
  • Brainbench — після здачі тесту Brainbench

Курс призначений для досвідчених розробників, які вже мають досвід програмування на C, C ++, JavaScript, Objective-C, Microsoft Visual Basic або Java і розуміють концепції об’єктно-орієнтованого програмування.

Закінчивши курс, Ви отримаєте знання і навички програмування, необхідні для розробки Windows-додатків з використанням мови програмування C#.

Курс охоплює основи побудови програм на мові C #, синтаксис мови і деталі реалізації програм на платформі .NET Framework 4.5. Курс також познайомить Вас з методами та технологіями, що використовуються в сучасних настільних і корпоративних додатках.

В курсі розглядаються обробка подій, програмування користувальницького інтерфейсу, доступ до баз даних, асинхронне виконання операцій, створення призначених для користувача атрибутів і шифрування / розшифрування даних. Курс використовує середовище розробки Visual Studio на Windows 7.

Курс допомагає підготуватися до сертифікаційного іспиту: 70-483: Programming in C #

Разом дешевше

Вибирай кілька курсів і отримуй особливі умови і вартість