Семінар (1 день). Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі для спеціалістів будівельної галузі, який відбудеться у Харкові 08 листопада 2017 року, на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017”. Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарі:
 1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.
 2. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об’єктів будівництва, згідно Закону України від 17.01.2017 № 1817-VIII.
 3. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
 4. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування
 5. Зміни ДСТУ Б Д.1.1.-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.
 6. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Типові проформи контрактів, особливості їх використання в Україні. Функції, права, обов’язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК. Кореспонденція форм кб-2в, кб-3 з формами звітності в контрактах ФІДІК.
 7. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів, необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.
 8. Нові можливості кошторисних прогамних комплексів. Майстер-класи.
На семінарах відбудуться майстер-класи з експлуатації кошторисних ПК, де провідні представники розробників кошторисного ПЗ продемонструють нові функції програм і розглянуть практичні задачі. Для участі у семінарах запрошуються керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунальної галузі, замовники, інвестори та проектанти. Мета семінарів:
 • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;
 • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;
 • інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;
 • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.
Організатори семінару:
 • «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ
 • Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІ БВ), м. Київ
 • ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ
Координатор семінару:
 • «ПП “Будівництво – сучасні технології»
  • тел. для довідок: (0342) 777-208, (044) 362-05-76
  • E-mail: conf2017@ssb.if.ua
  • Сайт: http://mcbct.com.ua
Вартість участі у семінарі:
 • Загальна вартість участі 1200 грн за людину
 • Для офіційних користувачів АВК-5 зі знижкою 5% вартість участі 1140 грн за людину
 • Для двох учасників семінару від однієї організації – знижка 10% для кожного, тобто вартість участі  1080 грн за людину
 • Для трьох та більше учасників семінару від однієї організації – знижка 20% для кожного, тобто вартість участі  960 грн за людину
Для участі в семінарі потрібно заповнити анкету і зареєструвати її за телефоном/факсом 057-7195286 або відправити на електронну пошту quantorV@gmail.com Також є можливість зареєструватись для участі у семінарі он-лайн на сайті https://quantor.com.ua/. Детальнішу інформацію щодо умов участі та організації конкретного семінару можна отримати за телефонами 380(57)7195286, (050)6336505, (068)6665037, (093)8151804 або у координатора семінару.